ביטוח נסיעות עם 9000000

הצעות ביטוח

טס לחול? מעוניין לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל? צור קשר עכשיו ויחזרו אליך עם 5 ההצעות הטובות ביותר!


ביטוח חדש!!

ביטוח הכולל בתוכו את כל מה שאתה צריך בחבילה אחת.


ביטוח נסיעות ארוכות

מתכנן טיול יותר מחודש? ביטוח נסיעות ארוכות הוא המתאים ביותר עבורך!! פנה עכשיו!!


צוואה

הצוואה משמשת כביטוח עבור בני המשפחה במקרה של אסון קרא עוד >>


ביטוח אשפוזים בחו"ל

מה נכלל בביטוח אשפוזים בחול

כל ביטוח נסיעות סטנדרטי מכסה לרמה מסוימת גם עלויות אשפוז בחו"ל כחלק מהסל הכולל של הוצאות רפואיות אותן הוא מכסה. עם זאת מצבים מסוימים יוצרים צורך בטיפולים ואשפוזים יקרים יותר ומכאן חשיבותו של ביטוח אשפוזים בחו"ל אשר מסגרתו תתאים לצרכי המבוטח.

כל ביטוח נסיעות מפרט תחת סעיף "הוצאות רפואיות" את תתי הסעיפים עבורם ניתן לקבל פיצוי במקרה הצורך ואת רמת ההחזר המירבי עבור כל אחד. ביטוח אשפוזים בחו"ל יהיה ממוקד בהוצאות הכרוכות באשפוז מבוטח בחו"ל על כל המשתמע מכך – עלויות האשפוז עצמו, הוצאות רפואיות נלוות, כגון שהייה נוספת במלון, הטסת מקורב של המבוטח, כרטיס נסיעה למבוטח ולמלווה, ניתוח העברת גופה לישראל במקרה הצורך והוצאות נוספות שאינן במסגרת האשפוז אך קשורות מצב הרפואי עמו הגיע המבוטח.

הסתבכות מצבים קיימים

ביטוח אשפוזים בחו"ל אינו מכסה באופן אוטומטי הוצאות רפואיות והוצאות אשפוז שנגרמו כתוצאה ממצב רפואי קיים שהחמיר עקב הנסיעה או אירוע שהמבוטח חווה בה, היות ואלו הוצאות שניתן היה לצפות את התכנותן מראש. ניתן לבטח חלק ממצבים אלו אצל חלק מחברות הביטוח בעבור תשלום נוסף. בעת יציאה לחו"ל על המבוטח להראות כי יצא בריא לחלוטין, אם עבר אופרציה רפואית או ניתוחית כלשהי עליו להראות כי אין בה כדי לגרום סיכון לבריאותו ולערעור מערכת החיסון שלו. חברות ביטוח רבות אינן מוכנות לבטח נוסע אשר ער הליך ניתוחים ב 6 החודשים שקדמו לטיסה כל עוד לא הציג חוות דעת רפואית המאשרת כי אין בהליך זה פתח לבעיות רפואיות עליהן יוכל לאחר מכן המבוטח לתבוע פיצויים.

אשפוז באזורים שונים בעולם

למעט יעדים ומצבים ספציפיים חריגים, בדרך כלל ביטוח אשפוזים בחו"ל אינה מוגבל למדינות מסויימות בעולם, אך עם זאת , עלות האשפוז מבדינות שונות בעולם שונה ורמת התברואה והפתרונות הרפואיים באיזורים שונם בעולם שונה ולכן כיסוי מסוים להוצאות אשפוז וכל הכרוך בו ומסביבו עלול להספיק לנוסעים לאזור אחד ולא לשני. ככל שתשתית הרפואה במדינה מסוימת טובה יותר הסיכוי שיהיה צורך בהעברה לבית חולים בעל אמצעים מתאימים קטן וכן קטן הסיכוי שיהיה צורך בהטסה לארץ, אך מצד שני עלויות האשפוז במדינות אלו גבוהות יותר, כבארה"ב וקנדה. האשפוז במדינות אירופה לעומת זאת דומה בעלותו לאשפוז בארץ, למעט מדינות מזרח אירופה והבלקן, שם רמת הרפואה ופריסתה נמוכים יותר.