ביטוח נסיעות עם 9000000

הצעות ביטוח

טס לחול? מעוניין לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל? צור קשר עכשיו ויחזרו אליך עם 5 ההצעות הטובות ביותר!


ביטוח חדש!!

ביטוח הכולל בתוכו את כל מה שאתה צריך בחבילה אחת.


ביטוח נסיעות ארוכות

מתכנן טיול יותר מחודש? ביטוח נסיעות ארוכות הוא המתאים ביותר עבורך!! פנה עכשיו!!


צוואה

הצוואה משמשת כביטוח עבור בני המשפחה במקרה של אסון קרא עוד >>


השוואת מחירי ביטוח רכב בחו"ל

גם נסיעה זמנית לחו"ל מצריכה דאגה בעת נסיעה על הכבישים, אף אחד לא נותן לנו ערובה שלאחר שנים של נהיגה ללא תאונות או תקריות מיוחדות, דווקא הכבישים של אירופה יהיו סלחניים איתנו. לפני הטיסה לחו"ל חשוב מאוד ליצור קשר עם חברות הביטוח השונות אשר מבטחות את הרכב גם בחו"ל , וכמובן, חברות השכרת הרכב ולבדוק את נושא הביטוח.

שימו לב, בחברות השכרת הרכב ובעת סגירת הדילים השונים תוכלו לקבל השתתפות של חברת הנסיעות או חברת השכרת הרכב שתעמיד את הרכב לרשותכם עם הגעתכם למלון או לשדה על ביטוח הרכב וחבילת נהיגה בתקציב מסוים, חשוב מאוד לבדוק את פרטי פוליסת הביטוח לרכב, מה היא כוללת והאם כדאי לכם לחשוב על תוספות לאותה פוליסה.

דווקא בחו"ל כאשר הרופא מרוחק וחברת הביטוח שלכם פחות זמינה, חשוב מאוד להבטיח את עצמכם ולדעת שיש מישהו זמין ודואג לכם. מרבית חברות הביטוח שעובדות גם בתחום הביטוח בחו"ל מקיימות קשר ישיר עם הלקוח וכוללות קו טלפון חינם לכל צורך, בין אם אתם רק רוצים לשאול שאלה ובין אם לצורך מקרה ביטוח.

השוואת ביטוחי רכב בעת תכנון טוס וסע בחו"ל

לפני שאתם טסים לחו"ל חשוב לערוך השוואה בין מחירי ביטוחי הרכב השונים. חברות הביטוח המוכרות שמעניקות שירותים גם ללקוחות בארץ מעניקות ביטוחים אטרקטיביים במיוחד למשכירים שירותי רכב בחול כבר מהארץ. השוואת מחירים תעזור לכם לקבל את המחיר המשתלם ביותר.  חברות להשכרת רכב מעניקות לעיתים גם הצעות וחבילות ביטוחי רכב, אבל בכל מצב עדיף להתעניין בביטוחי רכב באופן נפקד מהחבילה.

השוואת המחירים לא חייבת להיות דווקא מחברות בארץ. אם יש לכם זמן, כדאי לבצע השוואת מחירים גם בחברות ביטוח במדינה בה תשהו במיוחד אם אתם מתכננים טיול ארוך במיוחד.

תוכלו לקנות ביטוחים ופוליסת ביטוח גם בעת השהייה בחו"ל תוך רכישת ביטוח קצר טווח בארץ כדי לערוך השוואת מחירים נוספת כאשר תתמקמו, אם תחליטו שההצעה שקיבלתם בארץ הייתה זולה יותר, הארכת תקופת הפוליסה תהיה פתוחה בפניכם תמיד.

מה מכסה ביטוח רכב בחו"ל ואילו כיסויים חשוב לרכוש?

ביטוח רכב בחו"ל יהיה זהה לביטוח הרכב בארץ , אין כל שוני בין הביטוחים באם אתם בחו"ל או בארץ הפרט השונה היחיד בתחום ביטוח רכב בחו"ל הוא תחום ההוצאות הרפואיות, הביטוח הרפואי בחו"ל הוא מעט שונה מזה שבארץ וגם כאן תצטרכו לערוך מחקר מעמיק וסקר שוק בנוגע לפגיעה או פציעה במקרה של תאונת דרכים.

האם ניתן לוותר על רכישת פוליסת ביטוח בחו"ל?

בשום אופן לא. ראשית לאף אחד מאתנו אין ערובה כי בשבוע ימים של נופש הכל יעבור ללא תקלות, לא רק מקרים חמורים של תאונה, אלא גם מקרים של גניבה. כמו בארץ גם בחו"ל ביטוח הרכב הוא חובה ופיקוח וביקורות משטרה נהוגות בחו"ל ממש כפי שהן נהוגות בארץ.