ביטוח נסיעות עם 9000000

הצעות ביטוח

טס לחול? מעוניין לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל? צור קשר עכשיו ויחזרו אליך עם 5 ההצעות הטובות ביותר!


ביטוח חדש!!

ביטוח הכולל בתוכו את כל מה שאתה צריך בחבילה אחת.


ביטוח נסיעות ארוכות

מתכנן טיול יותר מחודש? ביטוח נסיעות ארוכות הוא המתאים ביותר עבורך!! פנה עכשיו!!


צוואה

הצוואה משמשת כביטוח עבור בני המשפחה במקרה של אסון קרא עוד >>


ביטוח ניתוחים בחו"ל

ביטוח ניתוחים בחו"ל - כיסויים

ביטוח הטיולים בגרסתו הנפוצה מכסה עלויות ניתוח בחו"ל כחלק משאר ההוצאות הרפואיות המכוסות על ידו, עם זאת אין הוא מתמחה כמו ביטוח ניתוחים בחו"ל בהוצאות הספציפיות הכורכות בניתוח שיש לערכו במדינה אחרת וגובה הפיצוי הסטנדרטי הינו מסוים ומתאים רק לניתוחים ומצבים מסוימים. 

ביטוח ניתוחים לחו"ל יקיף ויפרט למעשה את ההחזרים המקסימליים אותם ניתן לקבל בעבור הוצאות רפואיות הקשורות בניתוח ובכל ההשלכות שלו -  עלויות האשפוז, הביקורים הרפואיים, נסיעת המבוטח והמלווה שלו, הטסת קרוב במקרה הצורך וכן הלא. עלויות הניתוחים במדינות שונות ברחבי העולם הינן מגוונות מאוד ויש לוודא כי הביטוח שנעשה אכן מכסה את עלויות הניתוח במדינה אליה נסע המבוטח.

ביטוח ניתוחים בחו"ל – הסתייגויות

הידעת ? החוק לפיקוח על שירותים פיננסיים (סעיף ביטוח) שנחקק בשנת 1981 קבע הוראות ותקנות המחייבות את המבטח בכל הנוגע לביטוחי נסיעות וטיולים לחו"ל ובכללם ביטוח ניתוחים בחו"ל. תקנות מספר מכלל אלו שמופיעות בחוק זה מתייחסות לנושאים רלוונטיים במיוחד לביטוח ניתוחים בחו"ל, בשל השוני הגדול בעלויות הניתוחים בין המדינות והמורכבות של מקרים אלו עקב ההשלכות רחבות הטווח של הצורך לעבור ניתוח בחו"ל.

המפקח קובע כי:

  • על המבטח לציין זאת כאשר ישנו הבדל בין סכומי ההחזר על טפיול בארץ ועל טיפול בחו"ל וכן לציין את הסכומים המקסימליים בארץ ובחו"ל.
  • כי יש להגדיר בפרוטרוט את זכויות המבוטח במקרה של תאונת דרכים. לאיזה טיפול הוא זכאי בחו"ל ולאיזה בארץ והאם יש הבדל בין תאונת דרכים ותאונה אחרת (תאונת עבודה, תאונה בבית או במקום בו מתאכסן המבוטח).
  • להגדיר ולציין את התנאים שצריכים שצריכים להתקיים על  מנת שהמבטח יהיה רשאי לדרוש את הטסת המבוטח חזרה ארצה להמשך הטיפול הרפואי בארץ.

מאפיינים ותנאים

ביטוח ניתוחים בחו"ל מאפשר לבחור את בית החולים הרצוי מתוך רשימת בתי חולים מוכרים ורשומים אצל המבטח. כמו כן ניתן לבחור בין רופאים, כירורגים, ומומחי הרדמה.

עם זאת ,בשל עלויותיו הגבוהות של ביצוע ניתוח בחו"ל חלק מהחברות מבקשות מהבוטח לעמוד בתנאים מסוימים על מנת שיהיה ניתן לבטחו (מעין מקבילה להסתייגות בביטוחים נסיעות אחרים הקובעת כי הפיצוי ניתן על הוצאות רפואיות שאינן בגין מצב רפואי קיים) למשל:

  • ניתוחים שאין מכשור, טכנולוגיה, או אפשרות לבצעם בארץ
  • ניתוחים שאין הליך רפואי אלטרנטיבי להם אותו ניתן לבצע בארץ
  • הניתוח הינו הכרחי להצלת חיי רוכש הביטוח