ביטוח נסיעות עם 9000000

הצעות ביטוח

טס לחול? מעוניין לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל? צור קשר עכשיו ויחזרו אליך עם 5 ההצעות הטובות ביותר!


ביטוח חדש!!

ביטוח הכולל בתוכו את כל מה שאתה צריך בחבילה אחת.


ביטוח נסיעות ארוכות

מתכנן טיול יותר מחודש? ביטוח נסיעות ארוכות הוא המתאים ביותר עבורך!! פנה עכשיו!!


צוואה

הצוואה משמשת כביטוח עבור בני המשפחה במקרה של אסון קרא עוד >>


תביעת תאונת דרכים בחו"ל - טיפים לנקיטת צעדים נכונים

 

תאונת דרכים, בין קלה ובין חמורה, איננה חוויה נעימה כלל וכלל. מעורבות בתאונת דרכים קשה שבעתיים במקרים שבהם תאונת הדרכים מתרחשת בחו"ל. כאשר פועלים על פי כמה כללים, הן מיד לאחר קרות התאונה, והן בשלבים המאוחרים יותר, ניתן להתמודד בצורה טובה יותר בכל מקרה של תביעת תאונת דרכים בחו"ל.

בין הדברים שחשוב מאוד להקפיד עליהם, מצויים שמירת מסמכים רפואיים, הקפדה על קבלת טיפול רפואי גם במידה והפגיעה איננה נראית חמורה, רישום מדויק של כל הוצאה רפואית, ויצירת קשר עם עורך דין מומחה בדיני נזיקין ובתאונות דרכים בארץ ובחו"ל. לפניכם בקצרה המדריך לתאונת דרכים בחו"ל.

שכירת רכב וביטוח

במציאות של ימנו קל מאוד לשכור רכב בחו"ל, ובמחירים סבירים, לכל תקופה ולכל מקום בעולם. לפני חתימה על מסמכי ההשכרה, חשוב מאוד שלא להקל ראש בביטוח, ולא לוותר על כיסוי מתאים גם לפגיעה בצד ג'. חשוב לזכור שברבות ממדינות העולם תנאי הכבישים וחלק מחוקי התנועה שונים במידה זו או אחרת מאשר בישראל, ולכן הסבירות לתאונה עולה במקצת.

יתר על כן, ישנם מקומות שבהם גדול יחסית הסיכוי למעורבות בתאונה עם רכבי יוקרה, מצב שמשמעו תביעת כספית גדולה כנגד הנהג הפוגע. לכן, הנהג הישראלי הנוהג בחו"ל, טוב יעשה עם יתכונן מראש לכל צרה שלא תבוא, וידאג לביטוח מקיף ומורחב.

לאחר קרות תאונה

בכל מקרה של מעורבות בתאונה, ניתן וחשוב לנקוט בכמה צעדים שיגדילו את הסיכוי לקבל פיצוי בגין תאונה בחו"ל. חשוב מאוד לעשות ככל האפשר כדי לתעד את סביבת התאונה, את הרכב הפוגע ואת פרטי הנהג הפוגע. כדאי לעשות זאת באמצעות צילום, ועדיף לבקש את מספר הטלפון והכתובת של כמה עדים לפחות.

ברגע האמת, משמעותם של הוכחות כאלה רבה מאוד, במיוחד בתאונות שבהן הפוגע עלול להאשים את הצד הנפגע באחריות לתאונה.

בזמן קבלת הטיפול הרפואי

חלק מן התאונות מחייבות קבלה של טיפול רפואי מיידי. מומלץ, גם במקרים שבהם הפגיעה איננה נראית חמורה, לשקול פנייה לבית חולים, במיוחד בכל מקרה שבו חשים בתופעות גופניות אפילו מינימאליות. חשוב לזכור, בכל פניה לקבלת טיפול, בין אם מדובר בטיפול סמוך למועד התרחשות התאונה, ובין אם מדובר בטיפולים מאוחרים יותר, להדגיש בפני הצוות המטפל את הקשר שבין התאונה לבין הטיפול.

כאשר מצוין קשר ישיר בין התאונה לבין קבלת טיפול רפואי, על גבי מסמך רפואי אותנטי, הדבר מקל מעוד בניהול תביעות וקבלת פיצוי הן מהצד הפוגע והן מחברות הביטוח השונות.

קבלת ייעוץ משפטי

בשלב מוקדם ככל שניתן, מומלץ לפנות לעורך דין ישראלי לקבלת ייעוץ משפטי בכל עניין שקשור לתאונה, תביעה, וקבלת פיצוי בגין תאונה. יועץ משפטי מנוסה יוכל לסייע בקיום קשר עם גורמים בחו"ל וכן במימוש זכויות בין כל הגורמים המתאימים שיכולים להיות חברות ביטוח נסיעות, חברות לביטוח רכב (לעיתים גם ישראליות כגון חברת קרנית), הצד הפוגע וחברת הביטוח שלו, ועוד.